מוצרי מחשוב ענן - צפו בתחזית לשנת 2017 עם שרון וכסלר

genie הקימה מערך שירותי מחשוב ענן מקצועיים מהמעלה הגבוהה ביותר עבור עסקים. בזמן שהעולם כולו דוהר וממהר אל ה cloud, אנו ראינו לנכון לעצור, לתכנן היטב ולהרכיב עבורכם מערך מחשוב ענן ראוי אשר נבנה נכון, לאינטגרציה תוך ארגונית ותיאום מושלם בין שאר המערכות המורכבות האחרות בעסק.

לא התפשרנו לרגע על האיכות, ולכן, גם לא חסכנו בהקצאת משאבים לרכש וחומרה. אצלנו תמצאו מחשוב ענן ייעודי מקצועי לצרכי העסק המדוייקים שלכם, שירותי ענן מתקדמים ומעודכנים תמידית עם תכנון נכון של צרכי המחשוב
ומשאבי העסק הזמינים, בליווי אנשינו. אנו נוביל להצלחה וודאית בכל הטמעת מערכת ממוחשבת בה העסק שלכם יהיה מעוניין ו/או רק עם שירותי ענן ספציפיים להם העסק שלכם זקוק.

בחרו מוצר וקבלו הצעת מחיר לעסק שלכם:

שירות גיבוי מרחוק לענן

שירות גיבוי ענן ייעודי לעסקים, המידע נשלח אל שרת מתקדם, בעל מערך רפליקציה משנית בחווה היחידה בישראל המחזיקה תו תקן אירופאי Tier 4, קידוד המידע ב256bit AES, לאבטחה מקיפה ומקצועית. שירותי גיבוי עסקיים מקצועיים.

שיתוף קבצים בענן

genie שירותי מחשוב ענן מאפשרת לכם מהיום לשתף קבצים בענן, מכל מיקום גיאוגרפי בחיבור פשוט לאינטרנט. אינטגרציה מהירה ושליטה מלאה בהרשאות ובאבטחת המידע, כל זאת מבוצע בפשטות וביעילות.

שרת דואר מנוהל בענן

שירות דואר ענן לעסקים מעניק את היכולות של שרת exchange ללא הצורך ברכישת חומרה כלל. מאפשר סנכרון חכם של תיבות המייל מכל מקום בעולם, כולל טלפונים חכמים. ושיתוף יומנים ולוחות שנה. שירותי Hosted Exchange לעסקים.

סינון אתרים בענן

שירות סינון אתרים מקצועי לעסקים, המחשב העסקי מוגן מגלישה לא בטוחה ברשת האינטרנט, על ידי החלפת הגדרות הDNS בענן. ללא כל צורך בהורדת תוכנה, לסינון אתרים קל ונוח בעלות מפתיעה, הכנסו לבדוק מחירים.

מערכת אנטי ספאם ווירוסים לעסקים

סינון וירוסים ודואר זבל ברמת השרת, אנו נספוג עבורכם כל איום ונשמור על שרתי הדואר של העסק. עם מנועי סינון וסריקה מרובים, בנינו עבורכם את פתרון ההגנה המקיף וההרמטי ביותר, העונה לכל איומי אבטחת מידע מכל הסוגים ובכל ההיקפים.

אופיס 365 Microsoft Office

מביאה לכם את מיטב היישומים המוכרים והשימושיים מבית מייקרוסופט ליישום מקוון במחשבי הארגון וחסכון במשאבי העסק שלכם, סנכרון מושלם לתיבות הדואר ועבודה יעילה יותר עם מגוון הכלים השימושיים שאף משרד לא יכול בלעדיהם.

דיוור אלקטרוני בענן

שירות דיוור אלקטרוני מקצועי לעסקים, באמצעות הטכנולוגיה של שירות דיוור אלקטרוני בענן admail ניתן להפוך את תיבת הדואר האלקטרוני בארגון שלכם למדייה שיווקית.

חזור