הטמעת מערכות erp

הטמעת מערכות erp לעסקים
הטמעה של כל מערכת מידע חדשה בארגון היא תמורה ארגונית משמעותית. ברוב המקרים יידרשו העובדים להיפרד מכל סימן היכר של המערכת הקודמת עליה הם עבדו ואותה הם גם הכירו היטב ולכן, מיומנים בתפעולה השוטף.

הטמעת מערכת erp חדשה בעסק יכולה להביא עימה חששות והתנגדויות מובנים. משתמש אשר התרגל לעבודה השוטפת מול המערכת הישנה עשוי בעת הטמעת מערכת erp חדשה לארגון, לחשוש מפני יכולתו להתמודד בהצלחה בתפעולה של המערכת. זהו חשש מובן, בצד הטכני, והוא אכן נענה לאחר זמן הסתגלות קצר.

הדרכת העובדים בשימושי המערכת החדשים היא חלקו הארי של הצלחת ההטמעה בקרב משתמשי הקצה של המערכת וחלק בלתי נפרד מכל פרויקט הטמעת מערכות. ביצוע נכון של תהליכי ההדרכה יחסוך לעסק זמן הסתגלות יקר וימנע שגיאות שימוש. העובדים, אשר יגלו במהרה שאין מה לחשוש מהשימוש השוטף במערכת, יגלו את יתרונותיה על פני המערכת הישנה ומהר מאוד יסתגלו לחלוטין לעבודה רצופה עימה.שיתוף פעולה מלא מצד העובדים הינו חלק בלתי נפרד מתהליכי הטמעה של כל מערכת מידע אשר נחפוץ להתקין בעסק.

הטמעת מערכת erp לעסקים עם genie מערכות מידע.
אנו מעניקים שירותי הטמעת מערכות עבור עסקים, נדאג לכל הפרטים הקטניםהנובעים מתהליכי הטמעת מערכת erp חדשה בעסק שלכם, נאפיין ונתאים אותה לצרכים המדוייקים שלכם. עסקים המעוניינים בבחינת עלויות ואפיון לצורכים של הטמעת מערכות חדשות או להחליף מערכת ישנה, השאירו פרטים כאן >>

חזור