הטמעת מערכות ERP

הטמעת מערכות ERP לעסקים
הטמעה של כל מערכת מידע חדשה בארגון היא תמורה ארגונית משמעותית. ברוב המקרים, יידרשו העובדים להיפרד מכל סימן היכר של המערכת הקודמת עליה עבדו - שאותה הכירו היטב והיו מיומנים בתפעולה השוטף.

הטמעת מערכת ERP חדשה בעסק, יכולה להביא עימה חששות והתנגדויות מובנות. משתמש אשר התרגל לעבודה השוטפת מול המערכת הישנה, עשוי בעת הטמעת מערכת ERP חדשה לחשוש מפני יכולתו להתמודד בהצלחה בתפעולה של המערכת. זהו חשש טכני מובן, שנפתר לאחר זמן הסתגלות קצר.

הדרכת העובדים בשימושי המערכת החדשים היא חלקה הארי של הצלחת ההטמעה בקרב משתמשי הקצה של המערכת, וחלק בלתי נפרד מכל פרויקט הטמעת המערכות. ביצוע נכון של תהליכי ההדרכה, יחסוך לעסק זמן הסתגלות יקר וימנע שגיאות שימוש. העובדים, אשר יגלו במהרה כי אין סיבה לחשוש משימוש שוטף במערכת, יפנימו את יתרונותיה על פני המערכת הישנה ויסתגלו במהירות לעבודה רצופה עימה. שיתוף פעולה מלא מצד העובדים הינו חלק בלתי נפרד מתהליכי ההטמעה של כל מערכת מידע, אשר נחפוץ להתקין בעסק.

הטמעת מערכת ERP לעסקים עם genie מערכות מידע
ג'יני מעניקה שירותי הטמעת מערכות לעסקים. אנו נדאג לכל הפרטים הקטנים הנובעים מתהליכי הטמעת מערכת ERP חדשה בעסק שלכם, נאפיין ונתאים אותה לצרכים המדויקים שלכם.

עסקים המעוניינים בבחינת עלויות ואפיון לצורכי הטמעת מערכות חדשות, או מבקשים להחליף מערכת ישנה- נא השאירו פרטים כאן >>

חזור