ניהול SQL עם EZmanageSQL

גיבוי SQL EZmanageSQL יודעת מצויין כיצד לטפל בבסיסי נתונים עסקיים באופן אוטומטי לחלוטין, בצורה חכמה ויעילה. אחראית על שיפור ושימור קצב העבודה שלך מול שאר תוכנות הDRP בעסק שלכם לאינטגרציה אירגונית מושלמת, סל פתרונות מחשוב במוצר אחד.

 

ניהול SQL בסיסי נתונים עם EZmanageSQL
ניהול בסיסי נתונים


בסיסי הנתונים הם לב העסק שלך, המקום בו נשמר המידע הכי חשוב וקריטי. המקום העיקרי בו
העובדים שלך מזינים כל היום נתונים שמאפשרים לעסק שלך להמשיך לעבוד. EZmanageSQL
יודעת היטב כיצד לטפל בבסיסי נתונים באופן אוטומטי וחכם ואחראית על שיפור ושימור מהירות
העבודה שלך מול שאר תוכנות ה-ERP בעסק שלך.

עם EZManageSQL ALL IN ONE אתם מקבלים יותר.

שירות ייעודי לעסקים לצורך ניהול שרתי בסיסי הנתונים Microsoft SQL Server:

  • EZManageSQL בסיסי נתונים לעסק מציעה פתרון ניהול SQL מלא של שרתים, הכולל תחזוקה וניטור אוטומטי, עם ממשק משתמש ידידותי ונוח, לניהול SQL אולטימטיבי, אתם כבר לא צריכים להיות DBA בשביל ניהול SQL.
  • מבצעת גיבוי SQL אוטומטי באופן שוטף במשך כל יום העבודה  שבמידה שמתרחשת הקריסה הקלה ביותר, לא תחושו באובדן נתונים ועקב כך אין הפרעה לשגרת העבודה התקינה ואין בזבוז של שעות עבודה חשובות.
  • יודעת ליצור עבורך אתר חלופי שמסתכרן מול סביבת העבודה באופן שוטף ובמידה של קריסת טוטאלית של השרת, העסק שלך עובר לעבודה מול האתר המשני במהירות הבזק. גיבוי sql אוטומטי.
  • תוכננה להיות תוכנה ורסטילית המאפשרת לאנשי ה-DBA שלך להתאים את התחזוקה והגיבויים לפי הצרכים העיסקיים האמיתיים והתוכנות השונות איתן אתה עובד, למתן ניהול SQL וגם גיבוי SQL איכותי.
  • EZmanageSQL הינה כלי רב עוצמה, עבור ניהול SQL שמבטיח לך עבודה מהירה ופרודקטיבית ובעיקר שקט לעסקים. בזכות גיבוי sql אוטומטי ניהול בסיס נתונים מקצועי נעשה בשקט רק עם מערכת ניהול sql מקצועית וייעודית לעסקים.
    לקבלת הצעת מחיר על ניהול EZManage SQL. השאירו פרטים.

חזור