פתרונות מחשוב

ג'יני שירותי מחשוב מציעה לעסקים פתרונות מחשוב מתקדמים ובטוחים, ברמה הגבוהה ביותר. אנו לא מתפשרים על איכות. מקצועני המחשוב שלנו עומדים לשירותכם תמיד, בכל קניית מוצר נתפור לכם חליפת שירות ותמיכה המתאימות במיוחד לעסק שלכם, למתן פתרון מחשוב מושלם. מחשוב עסקי לעולם לא יהיה מושלם ללא תמיכה מושלמת בהתאם. אצלנו הלקוח מגיע לפני כולם ודרכינו אינן נפרדות עם רכישה כזו או אחרת, אנו מבינים את צרכי העסקים הקטנים כמו גם את צרכי הארגונים הגדולים, לכן, אנו דואגים להיות זמינים תמידית, כל השנה, שבעה ימים בשבוע.

 
 להלן רשימת פתרונות מחשוב ומוצרים מבית genie:
גיבוי ענן מרחוק לעסקים - GSafe

ניהול גיבויים מרחוק, במסגרת שירותי מחשוב ענן לעסק, הרכבנו עבורכם מערכת גיבוי מקצועית לעסק, ללא פשרות בהצפנה מושלמת. אתם תוכלו לישון בשקט ותהנו מתמיכה מקיפה ובקרה אנושית של גיבויים מאנשי מקצוע.

GShare שיתוף קבצים בענן

GShare שיתוף קבצים בענן מנגישה עבורכם מכל מקום את הקבצים מתוך ומחוץ לעסק שלכם. כל שעליכם לעשות הוא פשוט לגרור את הקבצים לתיקייה המשותפת, שגרו ושכחו. התיקייה נמצאת במיקום קבוע ללא צורך בתחזוקה וידע טכני

מערכת ניטור שרתים - GNoc

מערכת ניטור השרתים המנוהלת GNoc היא הפתרון האולטימטיבי לניטור עבור מערכות המחשוב והתקשורת בארגון. מערך מחשוב ארגוני הינו מערך מורכב הבנוי מריבוי פרמטרים אשר כולם ביחד וכל אחד בנפרד משפיעים על פעילות המערכות בארגון. ניטור מקיף ומתמיד של כלל המערכות מאפשר לדעת בכל רגע נתון ובמבט אחד את הסטטוס של כל רכיבי הרשת, לשמור על יציבות ארגונית מלאה ולייעל את תהליכי ההימנעות וההתמודדות עם תקלות.

מערכת אנטי ספאם ווירוסים לעסקים - GSpam

בארגונים המקבלים אלפי מיילים ביום, נדרשת מערכת סינון וירוסים מקצועית הפועלת יחד עם מנועי סינון מרובים להגנה מפני חדירות של איומים מבחוץ. המערכת נועדה להגן באופן הרמטי על שרתי הדואר של העסק.

שירות Exchange בענן - GManage

שרות דואר ענן. שירות Exchange מרוחק ובטוח. חוסך לעסקים את הצורך ברכישות של שרתי דואר משלהם, לניהול חכם של הדואר, קבלתו הרציפה, ללא הפרעה וגם תומך בסינכרון מושלם עם טלפונים חכמים (אייפון, אנדרויד, BlackBerry).

סינון אתרים בענן - Gweb

סינון אתרים בענן, מגנה על המחשב הביתי והעסקי שלכם מגלישה לא בטוחה ברשת האינטרנט, תוכלו לסנן את האתרים המהווים איום על המחשב העסקי שלכם ולשלוט על האתרים בהם העובדים בארגון שלכם גולשים. 

אופיס 365 - שירותי מחשוב ענן לעסקים

Office 365 המכילה את מיטב התוכנות המוכרות מבית מייקרוסופט לשימוש במשרד. שליטה מלאה בהוצאות על רישוי עם אופיס 365, ניהול מלא של חשבונות המשתמשים. כל האפליקציות המובילות והמוכרות. פתרונות מחשוב למשרד מבית מייקרוסופט.

שירות להעשרת הדואר האלקטרוני - admail

אפליקציה מנצחת בשיווק אלקטרוני, שיווק במייל שהוא נעשה נכון הוא עדיין אמצעי השיווק המוצלח ביותר לעסקים. הכירו את Admail מערכת שיווק אלק' לעסק באמצעות רשימות תפוצה, שיווק נכון במייל יזניק אתכם.

חומת אש Firewall פיירוול

בכניסה לארגון לשמירה על הרשת הארגונית מפני איומים. המערכת "פיירוול" מאפשרת לנו חיבור מאובטח ומוצפן בין סניפים בחברה (IPsec,VPN) עבודה מרחוק בצורה בטוחה וכך להצליח לעבוד בביטחה מהבית, באופן הבטוח ביותר.

faxport ניהול פקס למייל לעסקים

מערכת ניהול פקסים לעסק. מתאפיינת באמינות וידידותיות למשתמשים בניהול הפקסים במשרד. העיצוב הייחודי מאפשר לשלב את המוצר, הן עם שרת דואר והן עם מגוון מערכות מידע שבשימוש השוטף של החברה והעברת פקס למחשב.

Windows Server 2012 Essentials

סרבר אידיאלי לשימוש בתור שרת ראשי בסביבה מרובת שרתים בעסקים קטנים של עד 25 משתמשים, יחד עם פשטות ונוחות בהפעלה, הפתרון של מייקרוסופט נועד בראש ובראשונה להעלות את התפוקה בעזרת הפחתה בעלויות.

ניהול SQL עם EZmanageSQL

גיבוי SQL EZmanageSQL יודעת מצויין כיצד לטפל בבסיסי נתונים עסקיים באופן אוטומטי לחלוטין, בצורה חכמה ויעילה. אחראית על שיפור ושימור קצב העבודה שלך מול שאר תוכנות הDRP בעסק שלכם לאינטגרציה אירגונית מושלמת, סל פתרונות מחשוב במוצר אחד.

חזור