בעלי תפקידים

גיא הוכמן
מנכ"ל

גיא: "מחשוב מקצועי ויעיל הוא אבן היסוד להצלחה בכל מיזם עסקי ובתכנון טוב של הטמעת מערכות מחשוב. הוא חוסך הון בשלב מאוחר יותר, ומהווה בעצם את ההבדל בין כישלון עסקי להצלחה".
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

נועה דוד
סמנכ"ל

נועה: "כן, אנחנו עובדים עם מחשבים, טכנולוגיה, חומרה ותוכנה... אבל לעולם לא שוכחים, שקודם כל, אנחנו עובדים עם אנשים”.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ליאור מזרחי
CTO

ליאור: "מערכות אשר אינן תואמות אחת לשנייה, יוצרות בהכרח את מרבית התקלות במחשוב העסקי. החוכמה היא גם לקבל זוית ראייה כוללת מעל למערכות בארגון".
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

שגב כרסנטי
מנהל מכירות

שגב: "כשאנו באים לבחור מערכת מחשוב להטמעה, קל לנו להתעלם מהעלויות העקיפות שלה. תכנון נכון של הצרכים יוביל לחיסכון ודאי בעלויות".
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


genie היא חברת שירותי IT מהמובילות בישראל. החברה מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות. החברה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מחשוב.

genie מעניקה שירותי מחשוב לעסקים בכל הארץ, למעלה מ-13 שנים. אנו מקפידים על הצד הטכני והאנושי, לצורך מתן שירות זמין ואיכותי יותר. נדאג תמיד להתעדכן ביכולות, בידע ובכוח האדם, על מנת לספק פתרונות מחשוב מקצועיים לעסקים וארגונים. ב- genie, כל הפתרונות שלכם מרוכזים במקום אחד. אנו נמצא פתרון לכל בעיית מחשוב בעסק, ונוודא שכלל המערכות בארגון שלכם יהיו תואמות זו לזו. נלווה אתכם בכל צעד, תוך חיסכון בעלויות ובזמן יקר. אצלנו תמצאו מגוון שירותי מחשוב מתקדמים ומתעדכנים באופן שוטף ורציף, מקצועיות ללא גבולות וללא פשרות, פתרונות מחשוב לעסקים המעוניינים ביתרון מחשוב מקצועי על פני מתחריהם ועוד.
ל- genie למעלה מ-100 מומחים במגוון טכנולוגיות מידע, הפרוסים בין לקוחותינו ברחבי הארץ.

פתרונותיה המשולבים הייחודיים של genie, מיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה והתקשורת, כאשר כל אחת מיחידותיה המקצועיות מתמחה בתחום הייחודי לה. כמו כן, ל- genie חברת בת הנקראת: Experda, אשר מתמחה בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים בתחום ניהול בסיסי הנתונים, המשלימים את תחומי עיסוקה המרכזיים של genie. חברה זו הינה חלק בלתי נפרד ממערך היכולות של genie, והיא פועלת יחד עמה בסינרגיה מלאה המאפשרת מתן פתרונות כוללים ומקצועיים.

עם צוות של למעלה מ-100 מומחי מחשוב והנדסאים, אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף, הלקוחות שלנו יודעים שהם מקבלים שירות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר. צוותי התמיכה והטכנאים של genie ממשיכים לעמוד לרשות הלקוח ומעניקים לו שירותי תמיכה, ניהול ושירות שוטפים בכל שעה.

בין אם העסק שלך זקוק להטמעת מערכות מחשוב מורכבות, תחזוקה שוטפת של רשתות התקשורת או הסבה לסביבת עבודה מתקדמת, עם צוות המקצוענים של genie - אין סוף ליכולות:

 • אפיון, הקמה ואינטגרציה לתשתיות: וירטואליזציה Microsoft
 • אחזקה, ניהול ושרות למערכת הפעלה, רשתות ו -PC ע"י מומחים מיומנים, בכל הרמות הנדרשות ע"י הארגון
 • הסבת ארגונים לעבודה ב-OUTLOOK ,EXCHANGE והטמעת Back Office
 • מחשוב עננים מסוגים שונים: שירותי דוא"ל, שירותי גיבוי לאתר מרוחק ושרתים וירטואליים
 • ביצוע שדרוגים והתאמות לרשתות Microsoft, Novell ותוכנות תשתית אחרות, כולל סיוע שוטף והטמעה בארגון
 • תכנון וניתוח רשתות תקשורת, והטמעת מערכות שליטה ובקרה
 • אפיון והתקנת שרתים מתוצרת היצרנים המובילים בעולם בתחום השרתים

העיקרון המנחה את פעילותנו הינו מתן שירותים כוללים בסטנדרט הגבוה ביותר. היתרון שלנו הוא שאנו מציעים מגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת. יתרון נוסף הוא הגמישות של מערך השירות המאורגן בטיפול בלקוחות גדולים וקטנים, כולל אלו הזקוקים לזמינות של 24 שעות ביממה. כחברת שירותי IT, מחויבת genie למקצועיות, למצוינות ולשותפות אמיתית עם לקוחותיה ועם עובדיה. אנו מודעים לכך, שבסופו של דבר, מה שקובע הם האנשים. אמנם אנו מתעסקים במחשבים, בטכנולוגיות, בחומרה ובתוכנות למיניהן, אך מעולם לא שכחנו שאנו עובדים עם בני אדם. מכיוון שלא נוכל להמליץ על עצמנו, נוכל רק להציע לכם פגישה בלתי מחייבת על כוס קפה, על מנת שתוכלו להתרשם בעצמכם.

 • בניית חבילות Outsourcing, החל בהשמת מנהלי רשת לתחזוקה שוטפת שבועית וכלה בהצבת אנשי תמיכה באתרים קריטיים, לצורך מתן שירות של 24 שעות ביממה
 • עיצוב חבילות שירות לשרתים, הנחיית וליווי משתמשים, רשתות תוכנות מדף ותחנות, כולל שירות טלפוני, תמיכה ברשתות והגעה לאתר בזמן תגובה מקוצר של שעתיים; 364 ימים בשנה, 24 שעות ביממה
 • תקשורת לאינטרנט ואחזקת אתרים
 • ביקורים יזומים וסדירים של מנהל רשת קבוע, לשם תמיכה שוטפת
 • ייעוץ ותכנון בתחומי אבטחה והגנה על המידע, חשיפה והערכה של סיכונים, זיהוי חדירה לרשת ובקרת גישה
 • הקמת תשתיות כבילה, ארונות תקשורת, פתרון תקלות תשתית, שינויים והרחבות.

למידע נוסף על שירותים והצעות מחיר לחצו על הקישור בנושאים: מחשוב ענן, אבטחת מידע, בניית מערכות מידע, אופיס 365

עם אנשי המחשוב של genie, אין סוף ליכולות.

חזור