אודות החברה

פתרון מחשוב מקצועי לעסקים מתחיל באנשים.
genie שירותי מחשוב היא יותר מחברת מחשוב לעסקים. אם לפני עשור, היינו צריכים לשכנע מנכ"ל חברה מדוע הוא בכלל זקוק לחברת פתרונות מחשוב מתקדמת יותר, הרי שכיום, כל בעל עסק הפנים כי בניית מערך מחשוב ארגוני ראוי מהווה מנוף צמיחה משמעותי לעסק שלו.
עם צוות של למעלה מ-150 מומחי מחשוב והנדסאים, אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף, הלקוחות שלנו יודעים כי הם מקבלים שירות מחשוב מקצועי מאנשי תמיכה אדיבים ומנוסים, שיעמדו תמיד לצדכם, וישמשו לכם יועצים נאמנים. הניסיון העשיר שלנו עומד לרשותכם בכל עת.

אנו מחויבים למתן פתרונות מחשוב כוללים איכותיים יותר, אשר ישפרו בצורה ניכרת את תפקוד העסק שלכם ויחסכו לכם עלויות וזמן. מאחר והטמעת מערכת מחשוב אינה בגדר "שגר ושכח", צוותי התמיכה והטכנאים של genie יעמדו לרשותכם בכל יום בשנה, לשם מתן פתרונות מחשוב מקצועיים יותר לעסקים שלכם.

genie כשלהבטחות יש גיבוי!
  • מחויבים ללקוחות, לא למחשבים
  • מומחי המחשוב שלנו עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף
  • תמיכה מקצועית 24/7 ע"י מומחי המחשוב של החברה 

ולסיום, סליחה על הקלישאה, אך אנו מודעים לכך שבסופו של דבר מה שקובע הם האנשים! אמנם אנו מתעסקים במחשבים, בטכנולוגיות ובשאר חומרות ותוכנות למיניהן, אך מעולם לא שכחנו שאנו עובדים מול בני אדם. מכיוון שלא נרצה להמליץ רק על עצמנו, אנו נשמח אם נוכל להציע לכם פגישה לא מחייבת על כוס קפה, בכדי שתוכלו להתרשם בעצמכם. עשרות לקוחות מרוצים שכבר הצטרפו למקבלי השירות שלנו - מהווים את ההוכחה הטובה מכולן למוניטין שלנו בתחום פתרונות המחשוב.
אז בין אם העסק שלכם זקוק להטמעת מערכות מחשוב מורכבות, בדיקות אבטחה, תחזוקה שוטפת של רשתות תקשורת או הסבה לסביבת עבודה מתקדמת, זכרו כי שירותי מחשוב מקצועיים לעסקים מתחילים לפני הכל באינטגרציה נכונה בין אנשים ולא בין מכונות. אנחנו בג'יני, מודעים לכך.

genie social אתם מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות: 
      linkedin genie google logo Twitter FaceBook youtube genie
מעוניינים במידע נוסף? צפו בסרטון שלנו >>

לצוות המקצוענים של ג'יני שירותי מחשוב, אין סוף ליכולות!

חזור