אודות החברה

פתרון מחשוב מקצועי לעסקים מתחיל באנשים. genie שירותי מחשוב היא יותר מחברת מחשוב לעסקים. אם, לפני עשור, היינו צריכים לשכנע מנכ"ל למה הוא בכלל זקוק לחברת פתרונות מחשוב מתקדמת יותר, הרי שכיום, כל בעל עסק הפנים, בניית מערך מחשוב ארגוני ראוי, הינו מנוף צמיחה עסקי משמעותי לעסק.

יחד עם צוות של למעלה מ-150 מומחי מחשוב והנדסאים אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף. הלקוחות שלנו יודעים שהם מקבלים שירות מחשוב מקצועי, מתומכים אדיבים ומנוסים שתמיד יעמדו לצד הלקוח, לטובתכם, וישמשו לכם יועצים נאמנים. אתם נהנים מנסיון עשיר ושיתוף המידע שצברנו

למתן פתרונות מחשוב כוללים, איכותיים יותר, המשפרים את תפקוד העסק וחוסכים לכם עלויות וזמן. מאחר והטמעת מערכת מחשוב, אינה בגדר "שגר ושכח", צוותי התמיכה והטכנאים של genie יהיו  תמיד לרשותכם בכל יום בשנה, למתן פתרונות מחשוב מקצועיים יותר לעסקים שלכם.

genie אין סוף ליכולות!
  • מחויבים ללקוחות, לא למחשבים.
  • מומחי המחשוב שלנו עוברים הכשרות והסמכות באופן שותף.
  • תמיכה מקצועית 24/7 ע"י מומחי המחשוב של החברה

   ולסיום, סליחה על הקלישאה, אך אנחנו מודעים לכך שבסופו של דבר מה שקובע זה האנשים. אמנם אנחנו מתעסקים כל היום במחשבים, טכנולוגיות ושאר מיני חומרות ותוכנות למיניהן, אבל מעולם לא שכחנו שאנו עובדים מול בני אדם. מכיוון שלא נרצה להמליץ רק על עצמנו, יותר מנשמח, אם נוכל להציע לכם פגישה לא מחייבת על כוס קפה, בכדי שתוכלו להתרשם בעצמכם.

   אז בין אם העסק שלכם זקוק להטמעת מערכות מחשוב מורכבות, בדיקות אבטחה, תחזוקה שוטפת של רשתות  תקשורת או הסבה לסביבת עבודה מתקדמת, שירותי מחשוב מקצועיים לעסקים מתחילים קודם לכן באינטגרציה נכונה בין אנשים ולא בין מכונות.

genie social אתם מוזמנים לעקוב אחרינו ברשתות החברתיות: 
      linkedin genie google logo Twitter FaceBook youtube genie
מעוניינים במידע נוסף? צפו בסרטון שלנו >>

לצוות המקצוענים של ג'יני שירותי מחשוב, אין סוף ליכולות!

חזור