חברות הבת של genie

חברות הבת שלנו

ל-genie שירותי מחשוב שתי חברות-בת: SOPHTIX ו-EXPERDA המקיימות עמה יחסי גומלין ושותפות מלאה. מטרתנו היא יצירת מעטפת מכלול פתרונות מחשוב משולבים ומקיפים. החל ממתן שירותי IT ללקוח, דרך תחום בסיסי הנתונים ועד לנושא הבוער של אבטחת מידע. המודל הייחודי הזה, מאגד תחתיו את מכלול פתרונות המחשוב. כאשר, חברות-הבת מספקות למעשה, מענה כפול. טיפול והטמעת פתרונות אצל לקוחות חיצוניים בתחום ההתמחות הספציפי הרלוונטי אליהן. וגם, השלמה של מעטפת הפתרונות ע”י שתי החברות הנוספות במשולש. המכלול של פתרונות פנימיים וחיצוניים, יוצר בקבוצת genie מודל אופקי ורוחבי המוכיח את עצמו בגדילה ובהתפתחות עקבית מדי שנה.

Sophtix

מתוך ההכרה במגמת העלייה החדה של איומי ותקיפות סייבר. למציאת מענה הולם לתופעה זו, קמה חברת SOPHTIX. החברה עוסקת בהגנה על מערכות מידע ארגוניות. באמצעות ניהול כולל, איכותי ומקיף של אבטחת המידע. באמצעותו, היא מספקת דרכי התמודדות מוכחים ואפקטיביים עם אותם איומים.

SOPHTIX מבצעת ביקורות איכות בצורת מבדקי חדירה לארגונים ועסקים. זאת, כדי לזהות נקודות פגיעות במיוחד, העלולות לשמש בעתיד האקרים. בפריצות שגרתיות, בהתקפות פישינג ובעיקר בהתקפות הכופר, שהפכו לתופעה עולמית נרחבת ומדאיגה.

מעטפת ההגנה של SOPHTIX עומדת בהצלחה רבה בעצירת מתקפות סייבר מורכבות מבעוד מועד אצל לקוחות רבים. כמו גם, באמצעי ההגנה האפקטיבית שהיא מציעה בשמירה על מאגרי המידע הפרטי שברשות הלקוח.

לצפייה באתר החברה

Experda

חברת EXPERDA מהווה זרוע מרכזית וחשובה בתיאום עם קבוצת genie. זאת באמצעות, שירותי ניהול  בסיסי נתונים וניהול שרתי הsql שהיא מספקת ללקוחותיה. אנו מבינים כי בסיסי נתונים של ארגון הם הלב הפועם שלו. עיכוב או האטה שלהם, מכל סיבה שהיא, פוגעים בשטף העבודה החיונית לפעילות הארגון.

לכן, מטרתנו היא לפתח ולספק פתרונות אבטחת מידע לבסיסי נתונים. הפתרונות שלנו יידעו לזהות, לנטר ולהתריע מבעוד מועד מפני כל גורם לא רצוי המנסה לחדור אליהם. בהמשך לפעולות של מענה מפני איומי סייבר.

ניתוח בעיות הביצועים של שרתים ארגוניים – בין המוצרים שפיתחנו בהצלחה, ניתן למצוא את EZManage SQL – מוצר מבוקש המספק פתרון מושלם ומונגש לניהול מיטבי של שרתי ms-sql.

לצפייה באתר החברה

אתם מוזמנים להתחיל לישון בשקט וליצור עימנו קשר בכל עניין

open contact form

יש לכם שאלות?

מלאו את הטופס ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם

תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות