נותנים לכם פתרונות מחשוב טובים יותר

genie היא חברת שירותי מחשוב לעסקים, היא נמנית בין חברות ה-IT המובילות בישראל. החברה מספקת מגוון פתרונות מחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע, תוך עמידה בתקני איכות, שירות ומקצועיות. החברה משלבת חדשנות וניסיון מוכח של שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע ומסדי נתונים עסקיים.

גיא הוכמן

מנכ"ל genie

משה נהון

סמנכ"ל תפעול ושירות

ליאור מזרחי

CTO מנהל טכנולוגיה

שגב כרסנטי

מנהל פיתוח עסקי

אנו מומחים בתחומים הבאים:

בניית חבילות Outsourcing, החל בהשמת מנהלי רשת לתחזוקה שוטפת שבועית וכלה בהצבת אנשי תמיכה באתרים קריטיים, לצורך מתן שירות של 24 שעות ביממה
חבילות שירות ותחזוקה לשרתים, הנחיית וליווי משתמשים, רשתות תוכנות מדף ותחנות, כולל שירות טלפוני, תמיכה ברשתות והגעה לאתר בזמן תגובה מקוצר של שעתיים; 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה
תקשורת לאינטרנט ואחזקת אתרים
ביקורים יזומים וסדירים של מנהל רשת קבוע, לשם תמיכה שוטפת
ייעוץ ותכנון בתחומי אבטחה והגנה על המידע, חשיפה והערכה של סיכונים, זיהוי חדירה לרשת ובקרת גישה
הקמת תשתיות כבילה, ארונות תקשורת, פתרון תקלות תשתית, שינויים והרחבות.
אפיון והתקנת שרתים מתוצרת היצרנים המובילים בעולם בתחום השרתים
תכנון וניתוח רשתות תקשורת, והטמעת מערכות שליטה ובקרה
מחשוב עננים מסוגים שונים: שירותי דוא”ל, שירותי גיבוי לאתר מרוחק ושרתים וירטואליים
הסבת ארגונים לעבודה ב-Outlook ,Exchange Server והטמעת Back Office
אחזקה, ניהול ושרות למערכת הפעלה, רשתות ו -PC ע”י מומחים מיומנים, בכל הרמות הנדרשות ע”י הארגון
ביצוע שדרוגים והתאמות לרשתות Microsoft, Novell ותוכנות תשתית אחרות, כולל סיוע שוטף והטמעה בארגון
אפיון, הקמה ואינטגרציה לתשתיות: וירטואליזציה Microsoft

genie מעניקה שירותי מחשוב לעסקים במהלך 20 השנים האחרונות. אנו מקפידים על הצד הטכני והאנושי, לצורך מתן שירות זמין ואיכותי יותר. נדאג תמיד להתעדכן ביכולות, בידע ובכוח האדם, על מנת לספק שירותי מחשוב מקצועיים לעסקים וארגונים. ב- genie, כל הפתרונות שלכם מרוכזים במקום אחד. אנו נמצא פתרון לכל בעיית מחשוב בעסק, ונוודא שכלל המערכות בארגון שלכם יהיו תואמות זו לזו. נלווה אתכם בכל צעד, תוך חיסכון בעלויות ובזמן יקר. אצלנו תמצאו מגוון שירותי מחשוב מתקדמים ומתעדכנים באופן שוטף ורציף, מקצועיות ללא גבולות וללא פשרות. פתרונות מחשוב לעסקים המעוניינים ביתרון מחשוב מקצועי על פני מתחריהם ועוד.

ל- genie למעלה מ-250 מומחים, טכנאי מחשבים, מנהלי רשתות ואדריכלי ענן, מסורים ומקצועיים, המתמחים במגוון טכנולוגיות מידע ושמחים להעניק שירותי מחשוב מקצועיים יותר לעסקים

למידע נוסף על שירותים והצעות מחיר לחצו על הקישור בנושאים: 

מחשוב ענן  |  אבטחת מידע | בניית מערכות מידע | שירותי IT

למה אנו מתחייבים?

מקצועיות100%
100%
שירותיות100%
100%
אמינות100%
100%

אנו מודעים לכך, שבסופו של דבר, מה שקובע הם האנשים. אמנם אנו מתעסקים במחשבים, בטכנולוגיות, בחומרה ובתוכנות למיניהן, אך מעולם לא שכחנו שאנו עובדים עם בני אדם. מכיוון שלא נוכל להמליץ על עצמנו, נוכל רק להציע לכם פגישה בלתי מחייבת על כוס קפה, על מנת שתוכלו להתרשם בעצמכם.

כי עם אנשי המחשוב של genie, אין סוף ליכולות.

גיא הוכמן, מנכ"ל genie
גיא הוכמן, מנכ"ל genie

אנו ב-genie מספקים פתרונות משולבים וייחודיים, המיושמים על כל סוגי פלטפורמות החומרה, התוכנה והתקשורת, כאשר כל אחת מיחידותיה המקצועיות מתמחה בתחום הייחודי לה.

ל-genie שתי חברות בת: Experda המתמחה בטכנולוגיות ובפתרונות ייחודיים בתחום ניהול בסיסי הנתונים, וחברת SOPHTIX העוסקת בניהול מקיף של אבטחת המידע הארגוני, לרבות ביצוע בדיקת חדירות מנקודת מבט התקפית. שתי החברות הן חלק בלתי נפרד ממערך היכולות של genie, והיא פועלת עימן בסינרגיה מלאה המאפשרת מתן פתרונות כוללים ומקצועיים.

עם צוות של למעלה מ-300 מומחי מחשוב והנדסאים, אשר עוברים הכשרות והסמכות באופן שוטף, הלקוחות שלנו יודעים שהם מקבלים שירות מאנשי המקצוע המנוסים ביותר. צוותי התמיכה והטכנאים של genie ממשיכים לעמוד לרשות הלקוח ומעניקים לו שירותי תמיכה, ניהול ושירות שוטפים בכל שעה.

יתרון נוסף הוא הגמישות של מערך השירות המאורגן בטיפול בלקוחות גדולים וקטנים, כולל אלו הזקוקים לזמינות של 24 שעות ביממה. כחברת שירותי IT, מחויבת genie למקצועיות, למצוינות ולשותפות אמיתית עם לקוחותיה ועם עובדיה.

בין אם העסק שלך זקוק להטמעת מערכות מחשוב מורכבות, תחזוקה שוטפת של רשתות התקשורת או הסבה לסביבת עבודה מתקדמת, עם צוות המקצוענים של genie  – אין סוף ליכולות!

אתם מוזמנים להתחיל לישון בשקט וליצור קשר עימנו בכל עניין

open contact form

יש לכם שאלות?

מלאו את הטופס ונציגנו ייצור עמכם קשר בהקדם

    תפריט