fbpx

שירותי מחשוב ענן

פתרונות מחשוב ענן מותאמים לעסקים

ענן פרטי - Private Cloud

ענן פרטי לעסקים - יתרונות מחשוב הענן, לארגון אחד בלבד הכוללים פתרונות גישה למשתמשים מרוחקים ומערכות דואר אלקטרוני ארגוני, המידע זמין מכל מקום. אין זה מפתיע שיותר עסקים מתקדמים לשירות ה-Private cloud של ג'יני

Microsoft Azure cloud

עם Genie תפיקו את המקסימום מפלטפורמת מחשוב הענן Microsoft Azure ותיהנו מסביבת עבודה גמישה, אמינה ומאובטחת וממגוון כלים מתקדמים לבנייה, פריסה וניהול של יישומים ושירותים.

GSpam – מערכת אנטי ספאם

שקט יומיומי מתחיל ונגמר במערכת סינון דואר זבל GSpam. מערכת אנטי ספאם המפעילה במקביל מנועי סינון וזיהוי מהיר לכל מייל זדוני או ווירוס שהחליטו לבקר בשרתי הדואר שלכם.

אופיס 365 הטמעה והדרכה

המומחים שלנו יסבו ללא כל השבתה או הפרעה את סביבת העבודה שלכם לתשתית מרכזית אחת. בעזרת פלטפורמת הענן Office 365 למשרד מבית מייקרוסופט.

התאוששות מאסון - DR

העסק שלכם חשוף מדי יום לאסון מידע שעלול לסכן את ההמשכיות העסקית. עם Genie DRaaS בענן תשחזרו במהירות את המערכות והנתונים שנפגעו ותחזרו לשגרת הפעילות, תוך מזעור הפגיעה הכלכלית והתדמיתית.

מערכת ניטור שרתים – GNoc

לא ממתינים לתקלות ומקדימים תרופה למכה עם מערכת ניטור שרתים GNoc. המערכת נותנת לכם מעטפת של מידע זמין ורצוף המוגן מפני כל תקלה שבפתח.

מערכת גיבוי ענן לעסקים

אתם בהחלט יכולים להיות רגועים ובטוחים שגיבוי המידע שלכם מוצפן ובטוח בענן הגיבוי הפרטי שלכם. אנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר בעולמות אבטחת המידע כדי שתוכלו תמיד לישון בשקט.

Gshare - שיתוף קבצים בענן

GShare היא מערכת עסקית לשיתוף, אחסון ושמירת קבצים בענן ארגוני פרטי. אתם נהנים מסינכרון קבצים אוטומטי ומהנגשה זמינה של קבצים מכל מקום ובכל זמן, ללא צורך בידע ובתחזוקה.

כשמדובר בקידום הצרכים והמטרות שאתם מציבים לעצמכם, הפתרון שלכם נמצא בענן.

מוצרי גיבוי, סינון, שיתוף וניטור מידע המתקדמים ביותר בתחומם, מספקים מעטפת ביטחון מושלמת לשקט ארגוני, לעמידה ביעדים ולהגנה מושלמת על המידע שלכם מפני גורמים לא רצויים. לכן בנינו ב-genie מערך מחשוב ענן, אשר נבנה ומורכב מאינטגרציה תוך-ארגונית ומתיאום מושלם בין המערכות המורכבות בעסק, אשר הופכים את פתרונות הענן של genie לסיפור הצלחה בכל הקשור להטמעת מערכת ממוחשבת ולשירותי ענן ספציפיים – להם העסק שלכם זקוק.

 

הלקוחות שלנו כבר יודעים, בואו גם אתם להכיר את מוצרי הענן המתקדמים ביותר שלנו.

נגן וידאו

ליצירת קשר מהיר
בנושא שירותי מחשוב ענן

  שירותי מחשוב ענן תפורים למידות העסק שלך

  genie הקימה עבור עסקים מערך מגוון של שירותי ענן, מהמעלה הגבוהה ביותר. בזמן שהעולם כולו דוהר וממהר אל ה-cloud אנו ראינו לנכון לעצור, לתכנן ולהרכיב עבורכם מערך מחשוב ענן נכון וראוי. אינטגרציה תוך-ארגונית בין מערכות פיסיות למחשוב ענן, רגולציה ותיאום מושלם בין שאר המערכות המורכבות בעסק.

  לא התפשרנו לרגע על האיכות, לא חסכנו בהקצאת משאבים לרכש וחומרה. אצלנו תמצאו מחשוב ענן ואדריכלי ענן מקצוענים.
  שירותי הענן שלנו מתקדמים ומעודכנים תמיד כך שנסייע לכם לבצע תכנון נכון של צורכי המחשוב ומשאבי העסק הזמינים בארגון.
  כל זאת תוך ליווי אישי ואיכותי של מקצועני genie. אנו נדע להוביל להצלחה, בכל הסבה, הטמעה או תמיכה בסביבה של ענן בעסק שלכם.

  נרשמים ומקבלים עוד היום הצעת מחיר לעסק שלכם

  להצעות מחיר לעסק השאירו פרטים בטופס יצירת קשר

  לצפייה במידע נוסף על שירותי מחשוב ענן

  מידע נוסף

  מחשוב ענן: טיפים לבחירת ספק

  בחירת ספק: טיפים למנהל מחשוב ענן – Cloud Computing הוא צורת שירות באמצעות מחשב מרוחק. כיצד בוחרים את ספק הענן הנכון עבור העסק?הספק הנכון הוא

  וירטואליזציה ומחשוב ענן

  וירטואליזציה לעסקים: VMware או Hyper-v

  וירטואליזציה היא שם כללי לתוכנות הדמייה, העוזרות לבעלי עסקים לשלב בין פונקציות שונות בשולחן העבודה שלהם, בצורה המייעלת את הביצועים ועוזרת לו להתנהל בצורה קלה.

  לקבלת הצעת מחיר בנושא מחשוב ענן

  יש לכם שאלות?

  מלאו את הטופס ונציגנו ייצור עמכם:

  דילוג לתוכן