כחלק מהתפישה של GENIE כמובילה וכמעצבת בעולם פתרונות הענן, לקחה השבוע החברה חלק מרכזי באירוע הנחשב של כנס פורום DELL EMC הבינלאומי, כאשר שימשה כאחת מנותנות החסויות הגדולות באירוע (חסות ברמת GOLD).

הכנס, שנערך ב-18.6, ונחשב לאחד מכנסי ה- IT הגדולים והמושקעים הנערכים בישראל מדי שנה, משך לביתן 2 של גני התערוכה מבקרים רבים, בהם אנליסטים, מטמיעי IT ובכירים בתחום, לצד שותפיה העסקיים שלDELL , ובהם כאמור גם GENIE, שהציגה בביתן שלה את חוד החנית של שירותי פתרונות הענן, לצד הדור הבא של קו המוצרים המוביל בטכנולוגיית המחר: פתרונות D.R, פתרונות ניטור ובקרה מובילים ועוד. זאת כחלק מהתפישה של ג'יני כמובילה ומעצבת את טכנולוגיית המחר. נציגי GENIE סייעו וייעצו למתעניינים הרבים ולשותפים העסקיים שפקדו את הביתן שלנו.

"העולם הולך לפתרונות של שירותי ענן, ואנחנו כבר נמצאים שם כדי להוביל בתחום ולהיות ראשונים "- סיכם את האירוע מנהל המכירות של GENIE, שגב כרסנטי, שהוסיף כי: "אנחנו נותנים את הפתרונות ברמה הגבוהה ביותר, והחשיפה הזו באירוע חשובה להצגת הפתרונות של המחר. החברה עוברת תהליך של שינוי; חברה שהייתה חיה ונושמת עסקים קטנים ובינוניים, היא כבר בכיוון חברות המדיום פלוס, ומקום כזה הוא בדיוק ההזדמנות להמשיך את הכנס הבינלאומי של DELL שהיה לאחרונה בלאס וגאס, כך שהיה חשוב לנו להיות חלק מזה. נמשיך לגדול, להתעצם ולהתפתח. אנחנו עושים את זה הכי טוב". כרסנטי ציין, כי מטרת החברה היא להמשיך ולהתמיד מבחינת הנוכחות והבולטת לעין של GENIE באירועים עתידיים, וזאת על פי הקו המנחה של המשך חשיפתה והבלטתה פתרונות ה-IT המובילים בעולם שהיא מציגה כיום, ותמשיך להציג גם בעתיד.

GENIE מודה לכל האנשים שהגיעו, התעניינו ושאלו. שמחנו לייעץ ולהציג את הטכנולוגיות שלנו באירוע בפני לקוחות, שותפים עסקיים ומתעניינים, ונשמח להמשיך וליטול חלק באירועים בסדר גודל דומה גם בעתיד. זאת מתוך התפישה של ג'יני כאינטגרטור ייחודי ומוביל, היודע ליישם את פתרונות הענן של העתיד, במקביל לפתרונות המסורתיים.

להתראות בכנסים הבאים!

עשוי לעניין אותך: