מערכת DLP למניעת דליפת נתונים

כיפת ברזל להמשכיות העסקית

טרור הסייבר מחפש ללא הרף פרצות חדשות במערכת אבטחת המידע שלכם. מכיוון שמערכות גיבוי ושחזור המידע הפכו למתוחכמות ומאתגרות, ההאקרים החלו להשקיע את מיטב כשרונם במתקפות גניבת נתונים שהפכו לשכיחות וכואבות מתמיד. DLP – מערכת למניעת דליפת נתונים, עשויה לחסוך מכם את אירוע המידע הבא.

כולנו יודעים שמתקפת סייבר בארגון היא סכנה ברורה ומיידית להמשכיות העסקית, אבל מסתבר שבחברות קטנות ובינוניות, הסטטיסטיקה פשוט מבהילה: כ-60% מהחברות שחוו אירוע סייבר שכלל דליפת מידע עסקי, הפסיקו את פעילותן תוך 6 חודשים!

מתקפת דליפת מידע – נזק בלתי הפיך

מאז ומתמיד, האקרים משקיעים את מרב המאמצים בחוליה החלשה ביותר במערך אבטחת המידע הארגוני. ככל שמערכות הגיבוי הפכו למתוחכמות יותר וכוללות כיום Immutable backup – גיבוי שאינו ניתן לשינוי, הם נאלצו לחשב מסלול מחדש ומצאו את מבוקשם במתקפות גניבת נתונים. מתקפה בה מידע רגיש כמו טכנולוגיות של מוצרים בפיתוח, פרטי לקוחות ונכסים דיגיטליים יקרי ערך דולפים מהארגון, מועתקים בקלות, מופצים ברשת ועלולים לגרום לנזק עסקי, כלכלי, טכנולוגי ותדמיתי בלתי הפיך.

DLP מעל ומעבר לגיבוי והצפנה

DLP – Data Loss Prevention היא תוכנה שמנטרת את הנתונים הארגוניים על פי מדיניות, נהלים והרשאות שהגדרתם מראש ומאפשרת לכם:

  • לזהות ניסיונות גישה לא מורשית לרשת הארגונית
  • לאתר איומים פנימיים וחיצוניים ולבלום אותם
  • למנוע זליגה של מידע וקניין רוחני בתוך הארגון ומחוץ לארגון
  • לשלוט בהעברת הנתונים ברחבי הרשת הארגונית
  • למנוע פרצות מידע שנוצרו בזדון או בתום לב, כתוצאה מטעות אנוש
  • לעמוד בדרישות הרגולטוריות

האם הארגון שלכם צריך DLP?

מערכת DLP היא מרכיב קריטי באסטרטגיית אבטחת המידע ומהווה נדבך משמעותי במניעת אירועי מידע בכל ארגון שמחזיק בקניין רוחני יקר ערך ודליפתו מסכנת את ההמשכיות העסקית, כמו חברות הפועלות בתחומי הטכנולוגיה, המדע, הרפואה, הביטוח והפיננסים שמחזיקות בנתונים רגישים, ארגונים המחויבים על פי חוק, להגן על פרטיות הלקוחות או ארגונים הכפופים לדרישות רגולטוריות שונות כמו GDPRו-.HIPAA

אל תחכו למתקפת המידע הקרובה. שלבו באסטרטגיית אבטחת המידע שלכם מערכת DLP

שתגן עליכם מפני ההשלכות ההרסניות של דליפת מידע עסקי.

רוצים לדעת יותר? מומחי אבטחת המידע של ג'יני נמצאים כאן בשבילכם

עשוי לעניין אותך: