מפגש בין חברים

genie הגיעה לכינוס הכלכלי – תעשייתי לשנת 2018 כדי לומר תודה לשותפותיה העסקיות בתעשייה ובקיבוצים. genie הייתה שם כדי להדגיש ולחזק את שיתוף הפעולה עם הלקוחות שצועדים איתנו בדרך ארוכה של אמון הדדי, וזכו במהלכן לקבל את השירות ומוצרי אבטחת המידע המובילים בתחומם. בעמדה של genie המתינו לבאים נציגי המידע שלנו ששיתפו, ייעצו והציגו למתעניינים את פתרונות הענן ומערכות הניטור והגיבוי המתקדמות שלנו.
הכינוס נערך באולמי AVENUE שבקריית שדה התעופה, והתקיים בשיתוף ברית פיקוח ואיגוד התעשייה הקיבוצית. הכינוס חולק למושב כלכלי ולמושב תעשייתי, ונכחו בו בין היתר, שר האוצר משה כחלון ומנכ"ל ברית פיקוח, ירון רייכמן, חברות ובכירים ממפעלי התעשייה, הקיבוץ והפיתוח העסקי.

טכנולוגיית ענן ורגולציה
האם ענן הנמצא בשימוש חברה מסוימת, מתיר גם ללקוחות החברה נגישות לאותו מידע? 

מה עושים במידה והמידע מוצפן ואין גישה לגיבוי?

אלו השאלות המרכזיות שעמדו במרכז הרצאתו של אלון צוקר, מנכ"ל SOPHTIX – חברת הבת של genie, שהעלה את נושא התקפות ברשתות הסייבר, דרכי ההתמודדות של ארגונים עם איומי פריצה מבית ומחוץ, הפתרונות המוצעים להתמודדות עם תרחישים אלה, תקנות חוק הגנת הפרטיות ותקנות GDPR. "לאחר שהמידע נמצא בענן, אנו יודעים לומר האם המידע מאובטח מבחינת פריצות האקרים"- הסביר צוקר, והוסיף: "במצב כזה, אנחנו כבר יודעים כיצד להגן על החומר שלך מבחינת פלישה והבטחת פרטיות. התשובה היא להקדים תרופה למכה. יש לזה סוף ופריצה זו לא גזירה. אפשר לטפל בזה ולהגן על המידע". צוקר הדגיש את ההכרה המוסדית באיום הסייבר, בכך שרשויות מתייחסות לנושא ברמה רגולטורית המחייבת כל דירקטוריון להתייחס לכך. על כך אמר: "רגולציה לא נעשית רק כדי להגן על המידע של הציבור, אלא על החברות. רגולציות קמות ונבנות לא רק עבור בנקים וחברות ביטוח, והדבר מראה את עליית הדרישה בארגונים לדבר שהכרחי שיהיה להן".

להתראות בכנס ה-IT הבא. genie תהיה גם שם.

עשוי לעניין אותך: