איך לבחור את מחשב העסקים הטוב בשבילך?

החיים המשותפים שלנו חשופים מאוד, לכן זה חשוב תמיד שתהיה לנו "מחברת" מהירה, אמינה וקלה,  שיכולה להשיג לנו את הפלט היומיומי המקסימאלי ע"י שמירת הפרויקטים שלנו מאורגנים, ואת מהלך העבודה שלנו יעיל. זה מה שנקרא בשפה פשוטה יותר, הלפ-טופ (מחשב נייד) המתאים לי.

הדבר הראשון שתצטרכו לחפש במחשב עסקים טוב הוא חיבוריי הרשת האלחוטיים שבו. כרטיס רשת בעל גישה אלחוטית מאפשר לך להתחבר לאינטרנט דרך אלפי רשתות אינטרנט שונות ( בנוסף גם על ידי החברות הסלולאריות), הממוקמות ברחבי העולם כולו, אך לצורך העניין, במקום בו הינך נמצא ברגע נתון עם המחשב הנייד שלך. זה מה שאומר, שתהיה לך נגישות ונוחות גבוהים יותר, ובמיוחד נגישות לדואר האלקטרוני שלך וללקוחות העסקיים שלך.

אופציה נוספת ומצוינת היא כרטיס בלו טות' (BlueTooth Card). טכנולוגיה חדשה יחסית שיוצרה בשנים האחרונות, ורובנו מכירים אותה מהטלפונים הסלולאריים שלנו המאפשרת העברת מידע בטווח קצר ממכשיר אחד לשני. אז גם אם ידעתם וגם אם לא, הטכנולוגיה קיימת כיום גם במחשבים ניידים ותאפשר לכם להעביר מידע בין מחשבים וגורמים אחרים לתוך מחשבכם האישי, גם זה ישפיע רבות על הנגישות והנוחות, ללא הצורך בכבלים, שכמובן יוסיפו גם משקל וחוסר סדר לתיק הלפ טופ האישי שלכם. מאפיין נוסף שחשוב לחפש במחשב נייד עסקי הוא כרטיס המסך ובמידת הצורך גם כרטיס וידאו. רבים מאיתנו צריכים לעיתים קרובות להציג סרטונים, מצגות וכדומה בקרב לקוחות ועובדים. כרטיס מסך טוב, ובעל יציאות פשוטות לחיבורי הכבלים השונים, יהפוך את הפלט היוצא ממנו לאיכותי יותר וגם לפשוט יותר. בנוסף כרטיס מסך טוב תמיד יוכל גם לתרום לחווית הצפייה של הצופים שלחלקנו זה גם חשוב.

עד כה, נתתי לכם מספר מפרטים טכניים פרטניים. חשוב מאוד לא לשכוח את צורכי הבסיס של מחשב טוב. חשוב שיהיה למחשב מפרט טכני בעל תכונות גבוהות. הכוונה היא כמובן לזיכרון גבוהה, מעבד חזק, דיסק קשיח בעל קיבולת גבוהה ואפילו נגן DVD שכיום יוכל לשמש אתכם רבות. נוסף על כך חשוב לדאוג גם לחומרה המותקנת על מחשבכם. המלצה חמה – התקינו את הבסיס + רק מה שתצטרכו. כמה שמחשבכם יהיה פחות עמוס, כך גם יתפקד בצורה טובה יותר. אל תתפתו להתקין כל תוכנה שתחשבו לשימושית ולא באמת תשתמשו בה, וכמובן אל תפתחו כל מיני קבצים ששולחים לכם באמייל ואתם לא בטוחים לגביהם (על פרטים להגנת מחשבכם תוכלו לקרוא בכתבה "האם המחשב שלך באמת מאובטח?" המוצגת בעמוד הכתבות באתר).

אם זה בבית או אם זה בדרכים, מחשב נייד עסקי טוב, יוכל לשפר את איכות עבודתכם בכך שיספק לכם את כל הכלים הדרושים לעבודה נכונה ויעילה, יעזור לכם לסדר את העבודה היומיומית שלכם באופן בטוח. החל מסידור הפגישות השונות שלכם, הוצאת דוחות עבודה למיניהם, שליחת אי מיילים ולהישאר מעודכנים בחדשות העסקיות בכל עת. מחשב נייד עסקי טוב הינו הכלי היחידי שיכול לעמוד בעומס העבודה ואפילו בחיים הפרטיים שלכם. מי יודע אולי המחשב עוד יהיה חברכם הטוב ביותר. אבל דבר אחד בטוח, אל תתפשרו.

בהצלחה.

עשוי לעניין אותך: